Проект «Почути»

Home / Проект «Почути»

 

 

 

 

 
Відео – простір в соціальній мережі, де українські письменники читають власні вірші мовою жестів. Адже, поети завжди гостро відчувають наявні  в соціумі проблеми та  озвучують їх.

В Україні близько 1,3 мільйони  людей мають порушення слуху. Приблизно кожний тридцятий. Чи ми помічаємо їх на вулицях? Не так часто, як могли би – наше суспільство досі лишається «глухим» до потреб людей з вадами слуху.

Культурне та соціальне життя може і має бути доступним для всіх і кожного. На різних рівнях – від музеїв і кінотеатрів до лікарень, навчальних аудиторій і державних установ. Це вимагає від нас лише бажання і розуміння.  Люди з вадами слуху можуть бути повністю інтегровані суспільство – так, як це є сьогодні в інших країнах Європи.

Сторінка в ФБ: https://www.facebook.com/pochuty/

Ідея та втілення: Олександра Смірнова, Тетяна  Деордієва

Учасники проекту: Максим Музика, Катерина Волошина, Наталія Лелюх, Катерина Бабкіна, Світлана Дідух-Романенко, Дімко Добраніч, Тетяна Спіріна, Олег Теплих, Леся Мудрак, Тата Кеплер, Юрій Семенов, Олеся Мамчич, Микола Кулинич, Юрій Строкань, Оксана Боровець, Олександра Шаліна, Ваня Якімов, Василь Мольфар, Людмила Дядченко, Катерина Єгорушкіна, Олена Лазуткіна

 

Право бути іншим

Фінляндія

Всі програми ТБ транслюються з субтитрами, фінська мова жестів має статус державної.

Швеція

Мова жестів має статус державної, нею зобов’язані володіти поліцейські, медики, обслуговуючий персонал.

Велика Британія

Британська мова жестів має статус державної і є обов’язковою дисципліною у навчальних закладах.

Подпишись на новости!

>> <<